De Sporters

Hieronder ziet u een overzicht van de sporters die door Judo Topsport Oost Groningen zijn opgeleid en/of begeleid.

 

Via deze link ziet u welke judoka de wisselbeker heeft gewonnen per jaar.


Axel Heeren

Geboortejaar 2002

Jaar: Resultaat:
2019 BRONS European Cadet Cup Coimbra (U18)
7e EYOF Baku (U18)
ZILVER Nederlands Kampioenschap Teams (U18)
5e Aix-en-Provence Marseille (U21)
2018 5e Europees Kampioenschap (U18)
ZILVER Europees Kampioenschap Mix-Team (U18)
ZILVER European Cadet Cup Berlijn (U18)
ZILVER European Cadet Cup Koper (U18)
BRONS Nederlands Kampioenschap (U18)
7e European Cadet Cup Györ (U18)
7e European Cadet Cup Teplice (U18)
GOUD Belgische Kampioenschappen (U18)
GOUD Dutch Open Espoir (U18)
2017
2016 ZILVER Nederlands Kampioenschap (U15)

Joyce de Vries

Geboortejaar 2004

Jaar: Resultaten:
2020: ZILVER Districts Kampioenschap (U18)
Vijfde Nederlands Kampioenschap (U18)
2018 ZILVER Nederlands Kampioenschap (U15)
ZILVER Belgisch Kampioenschap (U15)
GOUD Districts Kampioenschap (U15)
4e Districts Kampioenschap (U18)
2017 BRONS Districts Kampioenschap (U15)
2014 4e Districs Kampioenschap (U12)

Milan de Klein

Geboortejaar 2004

Jaar: Resultaat:
2020: BRONS Districts Kampioenschap (U18)
2018 GOUD Districts Kampioenschap (U15)
Zilver Districts Kampioenschap (U18)
2017 BRONS Districts Kampioenschap (U15)
2014 GOUD Districts Kampioenschap (U12)

Stefan van Ballegooijen

Geboortejaar 2004

Jaar: Resultaat:
2020: BRONS Nederlands Kampioenschap (U18)
BRONS Districts Kampioenschap (U18)
2018 BRONS Districts Kampioenschap (U15)
2017 BRONS Districts Kampioenschap (U15)
2014 GOUD Districts Kampioenschap (U12)

Esther Kleinlugtenbelt

Geboortejaar 2004

Jaar: Resultaat:
2020: BRONS Districts Kampioenschap (U18)
Zevende Nederlands Kampioenschap (U18)
2019 Vijfde Open Twentse Kampioenschappen *Meetmoment* U18
ZILVER Int. Residentie Toernooi *Meetmoment* U18
2018 Vijfde Belgische Kampioenschappen U15

Rick Heidema

Geboortejaar 2006

Jaar: Resultaat:
2017 GOUD Districts Kampioenschap (U12)

Jaylinn Poppinga

Geboortejaar 2007

Jaar: Resultaat:
2018 ZILVER Districts Kampioenschap (U12)
2017 4e Districts Kampioenschap (U12)

Aimee Kuilman

Geboortejaar 2008

Jaar: Resultaat:
2019 Zilver Districts Kampioenschap (U12)

Harry Kerbof

Geboortejaar 2008

Jaar: Resultaat:
2019: BRONS Districts Kampioenschap (U12)

De categorie tot 12 jaar valt onder de eigen club. Alleen judoka's binnen de samenwerking die een medaille hebben gehaald op het districtskampioenschap tot 12 jaar staan hier genoemd.


Henk Kerbof

Geboortejaar 2009

Jaar: Resultaat:
2019 BRONS Districts Kampioenschap (U12)

Judoschool Wouter Meijer


Stijn Hulsebos

Geboortejaar 2010

Jaar: Resultaat:
2020: BRONS Districts Kampioenschap (U12)

Judo Vereniging Sakaee


Charel Scholtens

Geboortejaar 2010

Jaar: Resultaat:
2020: BRONS Districts Kampioenschap (U12)

Judo Ryu Muntendam


Hugo van der Veen

Geboortejaar 2009

Jaar: Resultaat:
2020: BRONS Districts Kampioenschap (U12)

Judo Ryu Muntendam


Hieronder staan een aantal sporters geplaatst die wij als stichting hebben begeleid. Deze sporters hebben inmiddels nieuwe uitdagingen gevonden, binnen of buiten het judo.


Sandra van Ballegooijen

Geboortejaar 2002

Jaar: Resultaten
2019 BRONS Nederlands Kampioenschap Teams (U18)
BRONS Nederlands Kampioenschap (U21)
7e European Cup Cadets Fuengirola (U18)
7e European Cup Cadets Coimbra (U18)
2018 BRONS Meetmoment Enschede (U18)
ZILVER Meetmoment Den Haag (U18)
GOUD Belgisch Kampioenschap (U18)
2017
2016 BRONS Nederlands Kampioenschap (U15)

Isa Heideveld

Geboortejaar 2001

Jaar Resultaten
2016 BRONS Nederlandse Kampioenschappen (Senioren)
2015 BRONS Nederlandse Kampioenschappen (U15)