Klassement

Judo Topsport Oost Groningen heeft een klassement. In drie verschillende categorieën worden de beste judoka's gehuldigd voor hun prestaties in het afgelopen jaar. Per categorie worden er maximaal 15 toernooien geselecteerd waar de judoka's punten kunnen halen. Van deze 15 toernooien mogen er maximaal 5 toernooien worden geselecteerd die dubbel tellen voor het klassement.

Omdat het een overgangsperiode betreft worden er ook 5 toernooien geselecteerd uit de 2e helft 2018, waarvan 2 dubbel tellen voor het klassement.

LET OP! Deze toernooien gelden alleen als je deelneemt in de leeftijdsklasse jouw klassement. 

 

1e prijs: 50 punten.

2e prijs 30 punten.

3e prijs 15 punten.

4e prijs 5 punten.

U12

Geselecteerde toernooien:

 22 september 2018: IVJK Veendam (A1)

13 oktober 2018: ODJK Emmen (A2)

3 november 2018: Hunebedtoernooi Borger (A3)

17 november 2018: Dijkmansport toernooi Groningen (A4)

24 november 2018: Sneekerbekertoernooi (A5)

 

12 januari 2019: Wintertoernooi Dedemsvaart. (1)

19 januari 2019: Toernooi Nieuwe Pekela. (2)

23 februari 2019: District Kampioenschappen (3)

23 maart 2019: Lente toernooi Beilen (4)

13 april 2019: Bartje Toernooi Assen (5)

11 mei 2019: Blauwestad Toernooi Oostwold (6)

18 mei 2019: BPO Toernooi Hasselt (7) 

8 juni 2019: Tweede Exloërmond Toernooi (8) 

21 september 2019: IJVK Veendam. (9)

28 september 2019: Dijkmansport Toernooi. (10)

12 oktober 2019: ODJK Emmen. (11)

26 oktober 2019: Camminghaburen Leeuwarden. (12)

2 november 2019: Hunebedtoernooi Borger. (13)

23 november 2019: Sneekerbekertoernooi. (14)

21 december 2019: Kersttoernooi Hoogeveen (15)

 

*Elke stage die in deze lijst staat geeft je recht op 20 punten. Als je deze volledig afmaakt.

 

De onderstreepte toernooien tellen dubbel.

Naam: Geboortejaar: Judoclub: Totaal
Sim Kuilman Jv Sakaee 20
Maud Mossel Judo Ryu Muntendam
Charel Scholtens Judo Ryu Muntendam 10
Marko de Boer Js Wouter Meijer
Jesse de Leeuw Js Wouter Meijer
Bjorn Weijn Js Wouter Meijer
Yoni Kravtsoff Judo Ryu Muntendam
Aimee Kuilman Jv Sakaee
Zoe Hulsebos Jv Sakaee
Stijn Hulsebos Jv Sakaee
Fedde Huizing Jv Sakaee
Vera Noor Js Wouter Meijer 20

U15

Geselecteerde toernooien/stages:

Stage Pekela*

 7/8/9 september 2018: STAGE KOKSIJDE*

22 september 2018: IVJK Veendam 

13 oktober 2018: ODJK Emmen 

24 november 2018: Sneekerbeker 

8/9 december 2018: Bremen Open 

15 december 2018: Kersttoernooi Hoogeveen 

 

4/5/6 januari 2019: STAGE KOKSIJDE* 

12 januari 2019: Dutch Open Espoir

19 januari 2019: Toernooi Nieuwe Pekela

2 februari 2019: Slagharen

16 maart 2019: District Kampioenschappen U15

6 april 2019: Nederlandse Kampioenschappen U15

13 april 2019: Bartje Toernooi Assen

20 april 2019: Friese Masters Stiens

18 mei 2019: BPO Toernooi Hasselt

6/7/8 september 2019: STAGE KOKSIJDE* 

21 september 2019: IVJK Veendam 

12 oktober 2019: ODJK Emmen 

26/27 oktober 2019: Flanders Judo Cup Lommel, België 

9/10 november 2019: Residentie Toernooi Den Haag 

23 november 2019: Sneekerbeker 

21 december 2019: Kersttoernooi Hoogeveen 

27/28/29 december 2019: STAGE ROTTERDAM* 

 

*Elke stage die in deze lijst staat geeft je recht op 20 punten. Als je deze volledig afmaakt.

 

De onderstreepte toernooien tellen dubbel.

 

Naam: Geboortejaar Judoclub Totaal
Narek Hakobjanyan 2005 Js Wouter Meijer 20
Rick Heidema 2006 Js Wouter Meijer 20
Milou Venema 2006 Judo Ryu Muntendam 0
Kick Nieman 2006 Js Wouter Meijer 0
Jaylinn Poppinga 2007 Js Wouter Meijer 40

U18

Geselecteerde toernooien/stages:

X 7/8/9 september 2018: STAGE KOKSIJDE* 

22 september 2018: IVJK Veendam

13 oktober 2018: ODJK Emmen

10/11 november 2018: Int. Residentietoernooi Den Haag.

17/18 november 2018: Int. Harnes Judotoernooi of ECC Koper

8 december 2018: Meetmoment Enschede

 

 

4/5/6 januari 2019: STAGE KOKSIJDE* 

12 januari 2019: Dutch Open Espoir

23 februari 2019: District Kampioenschappen U18

9 maart 2019: Nederlandse Kampioenschappen U18

6/7/8 september 2019: STAGE KOKSIJDE* 

27/28/29 december 2019: STAGE ROTTERDAM* 

 

Onderstreepte toernooien in deze lijst tellen dubbel.

*Elke stage in deze lijst geeft recht op 20 punten.

Naam: Geboortejaar Judoclub TOTAAL
Sandra van Ballegooijen 2002 Js Wouter Meijer 70
Axel Heeren 2002 Js Wouter Meijer 90
Cameron Luttje 2003 Judo Ryu Muntendam 40
Kim Dijksterhuis 2003 Js Wouter Meijer -
Lindsey Nijboer 2003 Js Wouter Meijer 20
Stefan van Ballegooijen 2004 Js Wouter Meijer 40
Joyce de Vries 2004 Js Wouter Meijer 90
Esther Kleinlugtenbelt 2004 Js Wouter Meijer 40
Milan de Klein 2004 Judo Ryu Muntendam 55

O18

Geselecteerde toernooien/stages:

7/8/9 september 2018: STAGE KOKSIJDE* 

September 2018: Veendam

4/5/6 januari 2019: STAGE KOKSIJDE* 

13 april 2019: Bartje toernooi Assen.

20 april 2019: Friese Masters Stiens

18 mei 2019: BPO Toernooi Hasselt

21 september 2019: IVJK 

12 oktober 2019: ODJK Emmen

21 december 2019: Kersttoernooi Hoogeveen.

 

Elke stage in deze lijst geeft recht op 20 punten.

Naam: Geboortejaar Judoclub: TOTAAL
Hakob Hakobjanyan 1998 Js Wouter Meijer 20
Daniel Jonker 1999 Js Wouter Meijer 20
Isa Heideveld 2001 Js Wouter Meijer 40
Savannah Luttje 2001 Judo Ryu Muntendam 55
Jeffrey Nijboer 2001 Js Wouter Meijer -